
Проникаюча гідроізоляція Teknomer 100 (20 кг)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
1 095 ₴/упаковка
Показати оптові ціниПроникаюча гідроізоляційна суміш на основі спеціальних цементів і добавок.
Тeknomer 100 - кристалізований однокомпонентний гідроізоляційний матеріал на цементній основі. Надає поверхням стійкість до негативного і позитивного тиску води. Нерозчинні кристали, що входять до складу матеріалу, заповнюють пори бетону, перешкоджаючи проникненню води.
Область застосування:
тунелі та ліфтові шахти
цокольні поверхи і підвали
душові та ванні кімнати
басейни, колодязі та резервуари для води
залізобетонні труби
великі інженерні споруди
Переваги:
глибоко проникає в бетонні основи
стійкий до негативного і позитивного тиску води
можна наносити вручну або розпиленням
Інструкція із застосування:
Поверхня для нанесення має бути очищена від будь-яких видів олії, іржі, мийних засобів та ін. речовин, що запобігають схопленню. Якщо є ділянки у вигляді тріщин, порожнин на поверхні - їх слід відремонтувати за допомогою зручних цементних сумішей Teknorep 300 і Teknorep 300 EX.
* Якщо ізольована поверхня суха, її слід зволожити. Якщо є активна текти, вона повинна бути ліквідована матеріалом Teknoplug.
У чисту ємність додати 6-7 л води і поступово всипати в неї Teknomer 100, одночасно перемішуючи на малих обертах за допомогою низькошвидкісного міксера, до отримання однорідної маси. Час перемішування має складатися не менше 5 хвилин, потім залишити розчин на 3 хвилини у спокої, і знову перемішати протягом 2 хвилин.
Нанесення пензлем
Приготовану суміш наносять на поверхню пензлем у 2-3 шари. Шари слід наносити перпендикулярно один одному.
Час очікування між шарами витримується такий, щоб попередній шар не прилипав до пальців.
2. Розпилення
Teknomer 100 розбризкується на підготовлену поверхню рівномірним шаром.
* Щоб використовувати Teknomer 100 як добавку для бетону, необхідно попередньо замішати розчин, опісля додати до загального об'єму суміші Teknomer 100 і додатково змішувати протягом 5-7 хвилин.
Зауваження щодо застосування / Обмеження:
- Не використовуйте на поверхні з дерева, ДСП, МДФ, фанери, ПВХ і металу.
- Використовуйте рукавички, маску та окуляри під час проведення робіт
- Використовуйте рекомендовані пропорції для змішування
- Поверхню після нанесення розчину необхідно захистити від несприятливих погодних умов, таких як пряме сонячне світло, сильний вітер, висока температура повітря (вище +35°C), дощ і мороз.
- Використовувані інструменти та обладнання необхідно вимити теплою водою відразу після використання.
| Теknomer 100 | Щільність суміші (кг/л) | Витрата сухої суміші на 1 мм/м2 (кг) | Об'єм води для замішування (л) |
| 20 кг крафотовий мішок | 1,98 | 2 | 8 |
Технічні характеристики
| Колір | Сірий |
| Термін придатності | 12 місяців в сухому середовищі в закритій упаковці |
| Упаковка | 20 кг мішок |
| Температура застосування | + 5 °C - + 35 °C |
| Співвідношення суміші | 8 л води / 20 кг порошку |
| Час життя суміші | 20 хв |
| Повне затвердіння | 5 днів |
| Водонепроникність | 7 Бар (позитивно і негативно) |
| Міцність адгезії з бетоном (EN 1542) | > 1,0 Н/мм2 |
| Капілярне вбирання води (EN 13057) | < 0,1 кг/м2 * год |
| Паропроникність | Клас 1; Sd < 5 |
| Термостійкість | -25 ° С - + 80 ° С |
| Вогнестійкість | А1 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип за складом | Цементна |
| Тип використання | Універсальний |
| Кількість компонентів | Однокомпонентна |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Упаковка | Мішок |
| Фасовка матеріалу | 20 кг |
| Колір | Сірий |
| Виробник | TEKNO |
| Фізичні характеристики | |
| Мінімальна температура застосування | 5 град. |
| Максимальна температура застосування | 35 град. |
- Ціна: 1 095 ₴/упаковка

