Латунний поріжок гладкий відкрите кріплення Pawotex 30 мм 1.8 м 30P17
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 190 ₴
Показати оптові ціниЛатунний поріжок гладкий відкрите кріплення Pawotex 30 мм 1.8 м 30P17
Латунний поріжок із відкритим кріпленням ідеально підійде для різних гладких поверхонь. Його використання допоможе не тільки якісно закріпити стик. Профіль із високоміцної латуні стане надійним бар'єром, що оберігає від бруду та пилу. Завдяки полірованому дзеркальному зовнішньому вигляду поріжок може використовуватися в приміщеннях із будь-яким інтер'єром.
Характеристики латунного поріжка з відкритим кріпленням:
· довжина — 1,8 м;
· ширина — 0,03 м;
· висота — 5 мм.
Латунний поріжок можна використовувати як на однорівневих поверхнях, так і за наявності перепаду висот. Максимум — 5 мм. На профілі зроблені монтажні отвори. Вони підійдуть для саморізів і дюбелів. Кріплення щільно заходить у отвори, що забезпечує високу якість монтажу.
Латунний поріжок виготовлений із суцільнокатаної латуні, тому його міцність безперечна. Матеріал стійкий до стирання, механічних навантажень. Добре витримує довгий контакт із вологою й агресивними рідинами.
Паковання кожної планки в міцну поліетиленову плівку гарантує безпеку доставки та полегшує зберігання. Замовити латунний профіль із відкритим кріпленням можна, зателефонувавши оператору або заповнивши форму на сайті.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Польща |
Матеріал | Латунь |
Довжина | 1800 мм |
Ширина | 30 мм |
Приховане кріплення | Ні |
Тип порогу | Різнорівневий |
Вид порога | Жорсткий |
Антиковзні вставки | Ні |
Висота | 5 мм |
Упаковка | Плівка |
Монтажні отвори на профілі | Так |
Колір | Жовтий |
Покриття | Без покриття |
Для керамічної плитки | Ні |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Виробник | Pawotex |
- Ціна: 1 190 ₴
- Спосіб упаковки: полиэтилен