Супермаркет будівельних і оздоблювальних матеріалів
+380 (96) 059-09-65
Кошик
Відгуки про компанію Супермаркет будівельних та конструкційних матеріалів
Вера С.
Відмінно
Все супер, большое спасибо!
Олександр К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Помогли выбрать материал и цвет обивки, после заказа быстро доставили. Кресло максимально подошло по качеству и удобству. Спасибо.
Володимир Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Були питання - всі замовлені профіля (4шт.) виявилися, хоч і в індивідуальній упаковці, але з подряпинами, довелося дозамовляти ще 1 профіль... Я був дуже незадоволений... Після чого зі мною одразу зв'язався продавець та запропонував замінити подряпані профіля, але через те, що мій працівник вчасно мене не повідомив про подряпини та порізав профіля (вирізав деталі без подряпин), то відповідно міняти вже було нічого. ))) Тож мені було запропоновано отримати дозамовлений профіль і його доставку за рахунок продавця. Чим я був дуже приємно здивований та задоволений!!! І продавець був реабілітований в моїх очах!!! ))) Тож рекомендую!!!! Ці хлопці вміють працювати з людьми та знають, що таке сервіс!
Роман С.
Відмінно
Все чітко і швидко. Взагалі безпроблемний продавець.
Ігор Г.
Відмінно
Леонід М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
все в лучшем виде продавцу спасибо рекомендую покупать здесь
Все супер, большое спасибо!
Помогли выбрать материал и цвет обивки, после заказа быстро доставили. Кресло максимально подошло по качеству и удобству. Спасибо.
Були питання - всі замовлені профіля (4шт.) виявилися, хоч і в індивідуальній упаковці, але з подряпинами, довелося дозамовляти ще 1 профіль... Я був дуже незадоволений... Після чого зі мною одразу зв'язався продавець та запропонував замінити подряпані профіля, але через те, що мій працівник вчасно мене не повідомив про подряпини та порізав профіля (вирізав деталі без подряпин), то відповідно міняти вже було нічого. ))) Тож мені було запропоновано отримати дозамовлений профіль і його доставку за рахунок продавця. Чим я був дуже приємно здивований та задоволений!!! І продавець був реабілітований в моїх очах!!! ))) Тож рекомендую!!!! Ці хлопці вміють працювати з людьми та знають, що таке сервіс!
Все чітко і швидко. Взагалі безпроблемний продавець.
все в лучшем виде продавцу спасибо рекомендую покупать здесь
Все прошло хорошо